Ariana Grande odwołała koncert w Polsce

/ 9 sierpnia, 2019

Ariana Grande miała wystąpić 9 września w Krakowie, jednak jej koncert został odwołany. O odwołaniu poinformował organizator.

W oświadczeniu organizatora możemy przeczytać:

Live Nation informuje, iż z powodów osobistych Artystki nastąpiły zmiany w wydarzeniu Ariana Grande Sweetener World Tour. Koncerty zaplanowane na 5 września w Hamburgu (Niemcy) i 8 września w Pradze (Czechy), zostały przełożone i odbędą się: 9 października (Hamburg) oraz 4 września (Praga).

Z przykrością informujemy, że koncert Ariany Grande planowany na 9 września w Krakowie (Polska) zostaje odwołany.

W celu uzyskania dodatkowych informacji bądź wystąpienia o zwrot, prosimy o bezpośredni kontakt z bileterią za pośrednictwem której kupili Państwo bilety.

Multiplatynowa gwiazda Ariana Grande rozszerzyła jakiś czas temu swoją nadchodzącą trasę The Sweetener World Tour o Europę. Na Starym Kontynencie ogłoszono 21 halowych występów m.in. w Londynie, Glasgow, Amsterdamie, Paryżu, Berlinie, Pradze i wielu innych miastach.

%%REKLAMA%%

Wyprodukowana przez Live Nation trasa, The Sweetener World Tour rozpoczęła się 18 marca w Albany w stanie Nowy Jork i do czerwca przemierzyła całą Amerykę Północną. Po wakacjach Artystka wyruszy za Atlantyk. Europejska część trasy koncertowej rozpocznie się w Londynie, 19 sierpnia. Gościem specjalnym podczas europejskiej trasy Ariany będzie Ella Mai.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także