Artur Rojek mówi, jak na jego teksty zareagowała psychoterapeutka. Bezcenna reakcja!

/ 13 kwietnia, 2020

W tym roku Artur Rojek powrócił z drugą solową płytą, zatytułowaną „Kundel”. Czy odniesie ona podobny sukces jak „Składam się z ciągłych powtórzeń” z 2014 roku, która pokryła się podwójną platyną?

Wiele utworów z tej pierwszej płyty zostało przebojami i weszło do kanonu jego twórczości, jak „Beksa” czy „Krótkie momenty skupienia”. Ich teksty przemawiały do wielu fanów. Jednak w wywiadzie dla „Teraz Rocka Artur Rojek przyznaje, że nie wszyscy zareagowali na nie pozytywnie:

Jeden z dziennikarzy powiedział mi, że dał teksty z tej płyty koleżance, która jest psychoterapeutką. I ona stwierdziła, że autor jest chyba pierdolnięty. O nowych myślę, że by tak nie powiedziała. Nie sprowadziłaby tego do jednej osoby i skomplikowanego rozbierania siebie na części. Kiedy śpiewam „chciałbym skoczyć po szlugi tak raz na zawsze”, nie śpiewam o sobie, ale o sytuacji, w której pewnie znajduje się wielu ludzi.

%%REKLAMA%%

Cały wywiad z Arturem Rojkiem znajdziecie w kwietniowym „Teraz Rocku”, który jest w sprzedaży. A w nim piszemy także o: Me And That ManLao Che, NightwishKissYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także