Artur Rojek rapuje w nowym teledysku zespołu Pro8bl3m [WIDEO]

/ 15 marca, 2019

Utwór „To nie był film” jest inspirowany utworem zespołu Myslovitz o tym samym tytule, który trafił na ścieżkę dźwiękową filmu „Młode wilki ½” w reżyserii Jarosława Żamojdy, Zuzanny Boczar i Anny Zaorskiej z 1998 roku, a także jako bonus na reedycję płyty „Z rozmyślań przy śniadaniuMyslovitz. Autorem słów oryginału jest Przemysław Myszor, a muzykę napisał Artur Rojek.

Nowa wersja utworu trafiła na płytę „Widmo” hiphopowego zespołu Pro8l3m, która ukazała się 1 marca 2019 roku. Jest to drugie wydawnictwo grupy, które już dotarło na szczyt notowania OLiS. Poniżej możecie obejrzeć teledysk do tego utworu, w którym gościnnie zaśpiewał Artur Rojek.

Teledysk możecie obejrzeć poniżej.

Pro8l3m (pisany PRO8BL3M) powstał w 2013 roku w Warszawie z inicjatywy producenta muzycznego i DJ-a, Piotra Szulca i rapera Oskara Tuszyńskiego.

%%REKLAMA%%

Zespół zadebiutował w 2013 roku minialbumem „C30-C39”, a w 2014 roku wydał mixtape „Art Brut”. W czerwcu 2016 roku ukazał się debiutancki album grupy, zatytułowany po prostu „Pro8l3m”. Płyta pokryła się platyną.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także