Attila przy potężnym wsparciu wraca do Polski na dwa koncerty [DATY, BILETY]

/ 4 listopada, 2022

Pochodzący ze Stanów Zjednoczonych zespół Attila zapowiedział właśnie dwa koncerty w Polsce.


Jedyna taka partycore’owa grupa na tej planecie, oczywiście Attila, wystąpi 17 marca w warszawskim klubie Hydrozagadka oraz 18 marca w poznańskim klubie u Bazyla.

Amerykanom towarzyszyć będą: Our Hollow, Our Home, Traitors, Ghost Iris oraz Stain The Canvas.

Przedsprzedaż biletów rozpocznie się 7 listopada tego roku. Będzie je można nabyć w następujących punktach sprzedaży: winiarybookings.pl, Going, Empik Bilety, Biletomat, Eventim Polska, Ebilet.pl oraz Ticketmaster Polska.

Attila powstała w 2005 roku w Atlancie. Zespół został założony przez Chrisa “Fronza” Fronzaka (obecnie jedynego oryginalnego członka zespołu) oraz Seana Heenana, Sama Halcomba, Matta Bootha i Krisa Wilsona. Od początku założeniem zespołu była dobra zabawa i nie oglądanie się za siebie.

Za sprawą wyjątkowo charakterystycznych wokali Fronza zespół szybko zyskał rozpoznawalność na deathcore’owej scenie i konsekwentnie bawił się stylem, który zyskał miano partycore’u. Attila to obecnie znana marka na arenie międzynarodowej i jeden z najciężej pracujących zespołów. Ich koncerty to impreza, na jakiej jeszcze nie byliście!

KOMENTARZE

Przeczytaj także