Autokar Korna został ostrzelany pod hotelem. Sprawę bada policja

/ 26 marca, 2022


Autokar trasowy zespołu Korn został ostrzelany. Nikomu nic się nie stało. Sprawę bada policja.


Jak podaje portal „TMZ” autokar trasowy, którym przemieszczał się zespół Korn został ostrzelany, kiedy stał zaparkowany pod hotelem w Davenport w stanie Iowa. Według informatora policji, na którego powoływał się portal, do zdarzenia doszło, kiedy nikogo nie było w pojeździe. Ścianę pojazdu przeszyła jedna kula, którą znaleziono wewnątrz. Nikt nie ucierpiał przy tym zdarzeniu. Sprawę bada teraz policja.

AKTUALIZACJA: Według „Quad City Times” policja Davenport nie chciała potwierdzić, czy ostrzelany autokar był tym, którym podróżował sam zespół, czy też członkowie jego ekipy technicznej.

Zespół Korn jest aktualnie na trasie z zespołami Chevelle i Code Orange. Grupa promuje wydany w tym roku album zatytułowany „Requiem”. Jest to najkrótsza płyta Korna.

W wywiadzie dla „Midwest Beatdown” perkusista Ray Luzier przyznał, że zespół nagrał znacznie więcej piosenek:

Nagraliśmy jakieś 16-17 kawałków. Były kawałki, które na nią nie trafiły, a ja się zastanawiałem: „Jak to możliwe? Przecież to wspaniały utwór!”. Ale kiedy posłuchasz „Requiem” jako całość, uważam, że to najlepszy materiał, jaki mogliśmy wybrać w tym czasie. To są nasze piosenki, nasze dzieci, które wydaliśmy na świat i chcemy, żeby ludzie przyjęli je najlepiej jak się da.

Album „RequiemKorna ukazał się 4 lutego 2022 roku.

KOMENTARZE
Tagi: ,

Przeczytaj także