Avenged Sevenfold zapowiada album w wersji deluxe

/ 9 października, 2017

Już 15 grudnia swoją premierę będzie miała wersja deluxe ostatniej studyjnej płyty Avenged Sevenfold, „The Stage”. Na albumie znajdzie się 7 dodatkowych utworów studyjnych oraz 4 utwory koncertowe, które nigdy wcześniej nie były publikowane, a zostały nagrane podczas ostatnich koncertów zespołu w londyńskiej hali O2 Arena.

The Offspring wyda w przyszłym roku nowy album

Wśród kompozycji bonusowych znajduje się również poruszająca wersja klasycznej kompozycji Pink Floyd, „Wish You Were Here”, którą zaledwie kilka dni temu opublikowaliśmy na łamach naszej strony:

Wokalista Avenged Sevenfold, M. Shadows,o powyższej interpretacji:

Od tej kompozycji zaczęliśmy naszą aktualną przygodę z coverami. Zawsze kochałem ten utwór i w moim odczuciu nie ma możliwości, by uchwycić ten specyficzny klimat oryginału, dlatego też my mieliśmy inny cel. Jest w tej pieśni pewien rodzaj siły, która pasuje do tego, co obecnie dzieje się na świecie. Z naszej strony uwspółcześniliśmy tak ten numer, aby oddawał on również to, co odczuwamy my sami.

Wersja deluxe „The Stage” to ostatni rozdział innowacyjnego podejścia do wydawania albumów, który zespół rozpoczął 12 miesięcy temu, kiedy to ukazał się „krążek niespodzianka” dla fanów – formacja została pierwszym rockowym zespołem na świecie, który wydał album w wersji cyfrowej i fizycznej bez wcześniejszych zapowiedzi.

Dodatkowo, oprócz 11 kompozycji, które pierwotnie znajdowały się na płycie, wersja deluxe zawierać będzie takie utwory jak: „Retrovertigo” Mr. Bungle, „Dose”, cover hitu Del Shannon z 1961 roku, „Runaway” (tutaj gościnnie pojawia się gitarzysta Vandals, Warren Fitzgerald, a w roli głównego wokalisty występuje gitarzysta A7X, Zacky Vengeance), „God Only Knows” cover przeboju Beach Boys z 1966 roku, a także „As Tears Go By” Rolling Stones w wykonaniu.

Natomiast wersje koncertowe utworów, które znajdą się na edycji deluxe to tytułowy „The Stage”, a także takie piosenki jak „Paradigm,” „Sunny Disposition” oraz „God Damn”.

Próbny insta:

 

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także