Avril Lavigne nagrała utwór z Nicki Minaj. Posłuchaj! [WIDEO]

/ 12 lutego, 2019

Avril Lavigne zapowiedziała premierę nowej płyty już jakiś czas temu, gdy w obszernym liście do fanów opowiedziała o swojej chorobie i trudnych latach walki z nią. Najpierw opublikowała singiel „Head Above Water”, który – jak się później okazało – jest tytułowym z nowej płyty artystki. Później pochwaliła się kolejną kompozycją – „Tell Me It’s Over”.

Nicki Minaj w Polsce. Polski artysta wystąpi jako support

Dziś przyszedł czas na kolejną. Avril Lavigne zaskoczyła duetem z kontrowersyjną Nicki Minaj. Posłuchajcie ich wspólnego „Dumb Blonde”:

Album „Head Above Water” opublikowany zostanie 15 lutego 2019 roku. Znajdą się na nim następujące utwory:

 1. Head Above Water
 2. Birdie
 3. I Fell In Love With The Devil
 4. Tell Me It’s Over
 5. Dumb Blonde
 6. It Was In Me
 7. Souvenir
 8. Crush
 9. Goddess
 10. Bigger Wow
 11. Love Me Insane
 12. Warrior

Okładka nowej płyty:

Urodzona w 1984 roku Avril Lavigne zadebiutowała w 2002 roku płytą „Let Go”, która rozeszła się na całym świecie w kilkunastomilionowym nakładzie, promowana singlami „Complicated”„Sk8ter Boi” i „I’m With You”. Kolejne płyty, „Under My Skin” „The Best Damn Thing”, utwierdziły jej sukces na scenie pop rocka. Ostatnia płyta artystki, zatytułowana po prostu „Avril Lavigne”, ukazała się w 2013 roku. Znalazł się na niej utwór „Bad Girl” zaśpiewany wspólnie z Marilynem Mansonem.

%%REKLAMA%%

W lipcu 2012 roku Avril Lavigne związała się z Chadem Kroegerem, liderem i wokalistą zespołu Nickelback. Poznali się podczas współpracy nad piątą płytą Lavigne, na początku 2012 roku. Ich małżeństwo, które zawarli w lipcu 2013 roku, nie przetrwało długo – rozeszli się w 2015 roku.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także