Avril Lavigne powróciła po latach z nowym utworem [AUDIO]

/ 19 września, 2018

Przez ostatnie lata Avril Lavigne zmagała się z problemami zdrowotnymi, a konkretniej z boreliozą. Jej problemy znane są fanom od dłuższego czasu, ale dopiero niedawno postanowiła opowiedzieć, z jak wieloma problemami się zmagała i wciąż zmaga.

Avril Lavigne opublikowała emocjonalny list

W osobistym liście mogliśmy przeczytać między innymi:

Mija pięć lat od kiedy pojawił się mój ostatni album. Ostatnie kilka lat spędziłam w moim domu, gdzie toczyłam walkę z chorobą – boreliozą. To były najgorsze lata mojego życia, musiałam toczyć psychiczne i emocjonalne bitwy. Jestem niezwykle dumna, że potrafiłem te zmagania przekształcić w muzykę. Pisałam utwory w moim łóżku, czy na kanapie, a większość udało mi się nagrać.

Piosenkarka zapowiedziała wówczas premierę nowego utworu – „Head Above Water” – który będzie pierwszym przedsmakiem jej nowej płyty:

Dziękuję, że czekaliście tak długo i cierpliwie, aż poradzę sobie z tą walka, która niestety wciąż trwa – to walka o moje życie. Zdecydowałam, że pierwszy opublikowany utwór będzie nosił tytuł „Head Above Water”. To pierwsza kompozycja, którą stworzyłam zaraz po tym, gdy przeżyłam najstraszniejszy moment mojego życia.

Słowa oczywiście dotrzymała i właśnie opublikowała wspomnianą kompozycję:

W lipcu 2012 roku Avril Lavigne związała się z Chadem Kroegerem, liderem i wokalistą zespołu Nickelback. Poznali się podczas współpracy nad piątą płytą Lavigne, na początku 2012 roku. Ich małżeństwo, które zawarli w lipcu 2013 roku, nie przetrwało długo – rozeszli się w 2015 roku.

Dyskografię artystki zamyka opublikowany w 2013 roku album „Avril Lavigne”.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także