Axl Rose dołączył na scenie do gwiazdy pop. Wykonali wspólnie przeboje Guns N’ Roses [WIDEO]

/ 2 czerwca, 2022

Axl Rose ponownie udowodnił, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Wraz z Carrie Underwood wykonał utwory Guns N’ Roses.


Carrie Underwood, gwiazda muzyki pop i country, od dawna głośno mówi o swojej miłości do Guns N’ Roses, wykonując utwory „Sweet Child O’ Mine”, „Paradise City”, „Patience” i „November Rain” podczas koncertów. W programie Jimmy’ego Fallona przyznała nawet, że „porzuciła” męża i dzieci, żeby pojechać do Las Vegas na koncert Gunsów.

Jakiś czas temu Underwood postanowiła wejść wyższy poziom, zapraszając Axla Rose’a na scenę podczas swojego występu na festiwalu muzyki country Stagecoach w Indio w Kalifornii. Wykonali wspólnie kultowe „Sweet Child O’ Mine” i „Paradise City”.

Witajcie w najwspanialszą noc mojego życia. Brawa dla Axla Rose’a!

– krzyknęła ze sceny Underwood.

Guns N’ Roses w Polsce

Już 20 czerwca na PGE Narodowym w Warszawie zaprezentuje się kultowa formacja Guns N’ Roses. Jako support zaprezentują się Gary Clark Jr. i Dirty Honey. Bilety na koncert wciąż dostępne są w sprzedaży, a znaleźć można je na LiveNation.pl.

Od czasu wydania debiutanckiego albumu „Appetite for Destruction” w 1987 roku, Guns N 'Roses stał się jednym z największych zespołów rockowych w historii. Następnie wydali ambitny podwójny album „Use Your Illusion 1 & 2” (1991), który znacząco podniósł popularność zespołu. „Welcome To The Jungle”, „Sweet Child o’ Mine”, „Paradise City”, „Nightrain”, „You Could Be Mine”, „Patience”, „Civil War”, „Rocket Queen” i „November Rain”… – lista nieśmiertelnych klasyków się nie kończy!

GUNS N’ ROSES WYDANIE SPECJALNE – KUP ONLINE

fot. Katarina Benzova

KOMENTARZE

Przeczytaj także