Axl Rose dziękując Carrie Underwood żartuje ze swojego głosu: Ktoś potrafił śpiewać

/ 17 lipca, 2022


Wokalista Guns N’ Roses z dystansem podszedł do swoich problemów z głosem, dziękując Carrie Underwood.


Guns N’ Roses – jeden z bohaterów wydanego przez nas jakiś czas temu „Wydania Specjalnego” – otrzymali wsparcie od Carrie Underwood podczas koncertu zespołu na londyńskim Tottenham Hotspur Stadium.

Dla Axla było to o tyle ważne, że miał wówczas problemy z głosem – koncert w Londynie skrócono, a koncert w Glasgow odwołano z tego powodu. Teraz, podsumowując europejską trasę koncertową Axl Rose zażartował z tej sytuacji, pisząc:

Chciałbym podziękować Carrie Underwood i jej ekipie za to, że przybyli do UK na nasz koncert w Tottingham. Była niesamowita! I uratowała mi życie! Przynajmniej ktoś potrafił śpiewać.

Axl Rose podziękował też fanom w Europie, a także zadedykował całą trasę zmarłemu perkusiście Foo Fighters, Taylorowi Hawkinsowi.

Na koniec Axl Rose wyraził swoje wsparcie dla Ukrainy:

Chciałbym podziękować każdemu za wsparcie dla obywateli Ukrainy i ich walki o wolność przeciwko coraz bardziej totalitarnemu reżimowi kierowanemu przez bezdusznego, kłamliwego, morderczego małego człowieka z przestarzałymi ambicjami i bez żadnego poszanowania dla ludzkiego życia.

Więcej o koncercie Guns N’ Roses w Polsce przeczytasz w sierpniowym numerze „Teraz Rocka”, który do sprzedaży trafi pod koniec lipca.

GUNS N’ ROSES WYDANIE SPECJALNE – KUP ONLINE

KOMENTARZE

Przeczytaj także