Axl Rose, Ozzy Osbourne, Brian May i inni żegnają Taylora Hawkinsa

/ 26 marca, 2022


Niespodziewana śmierć Taylora Hawkinsa wywołała ogromne poruszenie wśród muzyków rockowych.


Taylor Hawkins, perkusista Foo Fighters, zmarł nagle w wieku 50 lat w Bogocie, gdzie wraz z zespołem miał dać koncert. Jego śmierć wywołała poruszenie wśród wielu muzyków.

Spośród osób, które pożegnały go znalazł się Ozzy Osbourne, który napisał:

Taylor Hawkins był naprawdę wspaniałą osobą i niesamowitym muzykiem. Wyrazy miłości i kondolencje dla jego żony, dzieci, rodziny, zespołu i fanów. Do zobaczenia po drugiej stronie.

Tom Morello napisał:

Uwielbiałem twego ducha i twoją niepowstrzymaną rockową moc.

Axl Rose napisał:

Jestem zszokowany i zasmucony na wieść o odejściu Taylora Hawkinsa. Był naprawdę świetnym gościem, perkusistą i rodzinnym człowiekiem. Zawsze świetnie było go widzieć. Miałem się z nim zobaczyć w Daytonie. Naprawdę jestem smutny. Najgłębsze kondolencje dla rodziny, Foo Fighters i fanów.

Mick Jagger napisał:

Z niezwykłym smutkiem dowiedziałem się o odejściu Taylora Hawkinsa. Myślami jestem z rodziną i zespołem.

Lars Ulrich napisał:

Dziękuję za to, że zawsze miałeś ogromny uśmiech na twarzy i za to, że zarażałeś swoją energią i pozytywnymi wibracjami. Twój zeszłotygodniowy telefon poruszył mnie i zainspirował i zawsze będę wdzięczny za wspieranie naszej społeczności. Jak powiedziałeś, żegnając się „perkusiści trzymają się razem”. Racja bracie. Tyle że bez ciebie nasza społeczność jest pusta.

Brian May napisał:

Niemożliwe. Jestem załamany. Taylor, byłeś dla nas jak rodzina. Nasz przyjaciel, nasz brat, ukochane dziecko. Będziemy za tobą tęsknili.

Warto dodać, że podczas ostatniego koncertu w Argentynie, na kilka dni przed śmiercią, Taylor Hawkins zaśpiewał z Foo Fighters utwór Queen, „Somebody To Love”. Zapis tego koncertu możecie obejrzeć poniżej.

KOMENTARZE

Przeczytaj także