Axl Rose zmusił Steel Panther do przerwania próby z niecodziennego powodu

/ 17 października, 2019

Steel Panther miało otworzyć koncert Guns N’ Roses w Los Angeles w 2011 roku. Przed występem pierwszy z wymienionych zespołów miał zaplanowaną próbę, ale ta została przerwana. Jak się szybko okazało, na prośbę samego Axla Rose’a.

Co było powodem tej niecodziennej sytuacji? Opowiedział o tym perkusista Steel Panther, Stix Zadinia:

Mieliśmy otworzyć koncert GN’R w The Forum, ale nie udało nam się przeprowadzić próby, ponieważ Axl… ucinał sobie drzemkę. Nie żartuję. Mówię to nie dlatego, że chcę go nazwać „ku**sem”, ale dlatego, że moim zdaniem to zajebista sprawa.

Perkusista przyznał, że rozbawiła ich cała sytuacja, ale nie mieli z tym większego problemu. Postanowili pograć w piłkę, żeby nie generować zbyt dużo hałasu.

%%REKLAMA%%

Guns N’ Roses wrócili na trasę

Guns N’ Roses wrócili na trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych i przygotowali dla fanów kilka niespodzianek. Podczas koncertu w Wichita, który odbył się 7 października, grupa sięgnęła po utwór „Locomotive” z płyty „Use Your Illusion II”. Ostatni raz wykonali go w 1992 roku podczas trasy po Japonii.

Ponadto zespół wykonał między innymi „Wichita Lineman” z repertuaru Jimmy'ego Webba, a także „Slither” z repertuaru Velvet Revolver.

Grupa aktualnie odbywa kolejną część trasy koncertowej „Not In This Lifetime”, która z przerwami trwa od 2016 roku. Od pewnego czasu krążą też plotki o powrocie Gunsów do studia, ale nie znalazły one potwierdzenia. Wieść, jakoby grupa miała nagrać nową piosenkę do kolejnej części „Terminatora” została zdementowana przez Slasha.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także