Baby Keem opublikował nowy teledysk do utworu „Birds & the Bees” ze swojego najnowszego albumu „Ca$ino”.
Wideo wyreżyserował Jack Begert. W rolach głównych występują sam Keem, twórca internetowy Desmond Johnson jako mim oraz Lara Raj z Katseye, wcielająca się w postać oszukującej ukochanej rapera.
Teledysk do „Birds & the Bees” można obejrzeć poniżej:
„Ca$ino” to drugi album studyjny Baby Keema, przy którym współpracowali m.in. jego kuzyn Kendrick Lamar oraz Too $hort. W kwietniu raper wyruszy w trasę koncertową promującą płytę, odwiedzając największe miasta w Ameryce Północnej i Europie.
Baby Keem jest aktywny w branży od 2017 roku, jednak największą popularność zdobył dzięki przebojowi „Orange Soda” wydanemu w 2019 roku. Debiutancki album studyjny rapera, „The Melodic Blue”, z 2021 roku przyniósł mu platynę i pierwszą nagrodę Grammy. Jego muzyka łączy hip-hop, trap i eksperymentalne brzmienia.

