Bastille zapowiedzieli koncert w Polsce w 2022 roku [DATA, BILETY]

/ 21 lutego, 2022

Zespół Bastille zdradził właśnie szczegóły trasy koncertowej po Europie.


Uwielbiany w Polsce zespół Bastille powraca z nową, futurystyczną płytą, a także trasą koncertową. Zespół zagra 22 listopada 2022 w warszawskim COS Torwar.

Bastille w Polsce bilety

 • Limitowana przedsprzedaż dla posiadaczy voucherów w AlterSklepie i członków AlterKlubu rozpocznie się w środę, 23 lutego 2022 o 11:00;
 • otwarta sprzedaż biletów na koncert startuje w piątek, 25 lutego 2022 o 11:00.

Bastille – ze wsparciem sztucznej inteligencji

Bastille we współpracy z wytwórnią EMI i serwisem Spotify przygotowali niezwykły projekt FutureScape Dream Analyser, którego częścią jest sztuczna inteligencja.

Nowatorskie, interaktywne przedsięwzięcie, zachęca fanów, by anonimowo zamieszczali na stronie Future Inc. opisy swoich snów. Zebrane dane poddane zostaną analizie i połączone w kolektywny, wizualny krajobraz senny w formie unikatowego strumienia obrazów, które ostatecznie – z pomocą sztucznej inteligencji – stworzą The Dream Gallery i pozwolą użytkownikom wizualizować swoje sny.

Powstały w ten sposób kolektywny sen posłuży do zilustrowania poszczególnych utworów z płyty „Give Me The Future”, a senne obrazy towarzyszące nowym piosenkom Bastille dostępne będą wyłącznie na platformie Spotify. Okładka playlisty zespołu zostanie zastąpiona przez pierwszą w historii Spotify grafikę przygotowaną przez sztuczną inteligencję. Ponadto strona FutureInc.world będzie zintegrowana z aplikacją Spotify, grając muzykę z albumu podczas fazy pozyskiwania snu.

Strona pokaże także projekcję snów zespołu, zapraszając fanów w podróż do ich podświadomości. Użytkownicy będą ponadto zachęcani, by wracać na stronę i obserwować, jak ewoluuje nasze wspólne marzenie senne.

Lista utworów „Give Me The Future”:

 1. „Distorted Light Beam”
 2. „Thelma + Louise”
 3. „No Bad Days”
 4. „Brave New World” (Interlude)
 5. „Back To The Future”
 6. „Plug In…”
 7. „Promises” (by Riz Ahmed)
 8. „Shut Off The Lights”
 9. „Stay Awake?”
 10. „Give Me The Future”
 11. „Club 57”
 12. „Total Dissociation” (Interlude)
 13. „Future Holds” (feat. BIM)
KOMENTARZE
Tagi:

Przeczytaj także