Bazzi i Camila Cabello nagrali nową wersję utworu „Beautiful”

/ 6 sierpnia, 2018

Bazzi, wybitnie utalentowany 20-letni amerykański artysta, ujawnił nową wersję singla z wydanej w kwietniu 2018 roku debiutanckiej płyty „Cosmic". Jest nim piosenka „Beautiful", w której gościnnie zaśpiewała Camila Cabello.

Nowa wersja „Beautiful" różni się od tej z albumu właśnie dzięki udziałowi Camili, z którą Bazzi odbył tournée po Ameryce Północnej. Z nową odsłoną przeboju można zapoznać się poniżej:

Z Camilą pracowało się świetnie, ponieważ dodała do piosenki klimatu, o który mi chodziło. To ukłon dla nostalgicznej muzyki z lat 80. Moim zdaniem udało jej się to doskonale uchwycić.

– mówi Bazzi o współpracy z Camilą.

Wokalistka po raz pierwszy usłyszała utwór „Beautiful" właśnie podczas wspólnej trasy z 20-latkiem ze stanu Michigan.

Ze wspomnianej płyty „Cosmic" pochodzi singlowy przebój „Mine". Billboard zaliczył utwór do 50 najlepszych, jakie do tej pory pojawiły się w 2018 roku. Singlowa kompozycja uzyskała w USA status platynowy (także w Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii i Szwecji). Do tej pory utwór przesłuchano w streamingu ponad 563 mln razy. „Mine" osiągnął pierwszą pozycję na listach Apple Music („Pop Streaming") i Shazam („Global Top 100"). 

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także