Behemoth nagrał nowy album. Kiedy premiera?

/ 28 października, 2021


Behemoth miał dużo czasu na przygotowanie nowego materiału. Kiedy usłyszymy nowe dźwięki?


W wywiadzie dla „Teraz Rocka” Adam Nergal Darski zdradził, że muzyka na nową płytę Behemotha została już nagrana i teraz rozpoczynają się prace nad miksami. Powiedział też, kiedy możemy spodziewać się nowej muzyki.

Nergal powiedział:

Mogę zdradzić, że muzyka jest już nagrana. Powstało mnóstwo rzeczy, bo mieliśmy mnóstwo czasu. Jesteśmy na etapie miksów testowych, bo jeszcze nie wiemy, kto będzie miksował płytę. Daje nam to duży komfort, ale jestem też trochę zmęczony. Jak masz za dużo czasu możesz się zagubić, ale jestem przekonany, że efekt będzie zabójczy. Będzie nowe, ultraciekawe, zaskakujące rozdanie. W tym roku na pewno nie wypuścimy jeszcze ani jednego dźwięku, ale kolejny rok będzie pełnym skupieniem na Behemocie. Mam nadzieję, że w przyszłym roku wreszcie zarówno Behemoth i Me And That Man będą grały na największych festiwalach w całej Europie. A po wakacjach ruszy europejska trasa promująca nową płytę, która wtedy się ukaże. Nowych singli spodziewajcie się jednak dużo wcześniej, może już na wiosenną trasę po USA.

Póki co Behemoth świętuje 30-lecie działalności, specjalnym występem, który będzie transmitowany online w Halloween. Me And That Man natomiast 19 listopada powróci z albumem „New Man, New Songs, Same Shit, Vol. 2”.

KOMENTARZE

Przeczytaj także