Belphegor i Malevolent Creation na trzech koncertach w Polsce [DATY, BILETY]

/ 21 czerwca, 2024


Belphegor wraz z Malevolent Creation ruszą w trasę koncertową, która będzie miała trzy przystanki w Polsce.


Belphegor wyruszą we wrześniu w ostatnią europejską podróż promującą ich wydany dwa lata temu album “The Devils”. Znajdą się na niej trzy przystanki w Polsce: Warszawa (5.09), Kraków (6.09) oraz Poznań (7.09). W roli gościa specjalnego wystąpi ikona amerykańskiego death metalu, Malevolent Creation, a skład zamykają irańsko-norweski Confess oraz Monument of Misanthropy.

Belphegor, Malevolent Creation, Confess, Monument Of Misanthropy w Polsce:

  • 5.09.2024 / Warszawa, Proxima
  • 6.09.2024 / Kraków, Kwadrat
  • 7.09.2024 / Poznań, 2Progi

Bilety na koncerty są już w sprzedaży.

Dowodzona przez Helmutha koncertowa maszyna Belphegor wyruszy w trasę, na której będzie żegnać się z etapem działalności poświęconym albumowi “The Devils”. Wydany w 2022 roku nakładem wytwórni Nuclear Blast materiał to kolejna mocna pozycja w katalogu weteranów bezkompromisowej ekstremy, a myśli o jakiejkolwiek zniżce formy już za sprawą pierwszych dźwięków wybija z głowy. Belphegor powróci we wrześniu do Polski na trzy występy, po których można spodziewać się plugawego metalu najwyższej próby. 

Amerykanów z Malevolent Creation fanom death metalu nie trzeba bliżej przedstawiać. Absolutna legenda gatunku zapisała się złotymi zgłoskami w jego historii za sprawą albumów “The Ten Commandments”, “Retribution” czy “Stillborn”. Pięć lat temu ukazał się ich ostatni jak dotąd longplay “The 13th Beast”.

Skład trasy zamykają: groove/death metalowy Confess, którego pochodzący z Iranu członkowie za swoją krytykującą religię i rząd twórczość zostali skazani na 14 lat więzienia przez sąd w Teheranie oraz brutalni, techniczni deathmetalowcy z Monument of Misanthropy. Ich najnowsza płyta, “Vile Postmortem Irrumatio”, wydana zostanie 26 lipca pod egidą Transcending Obscurity Records. 

KOMENTARZE

Przeczytaj także