„Billie Eilish: The World’s A Little Blurry”. Zobacz drugą zapowiedź filmu dokumentalnego

/ 3 lutego, 2021

Na kilka tygodni przed premierą filmu „Billie Eilish: The World’s A Little Blurry” w sieci pojawiła się jego kolejna zapowiedź.


Choć wciąż bardzo młoda, Billie Eilish już teraz odniosła niesamowity sukces na rynku muzycznym. Jej płyty sprzedają się w milionach, utwory cieszą się ogromną popularnością, a ona sama doceniona została również przez przedstawicieli branży muzycznej – zdobyła w ostatnim czasie aż pięć nagród Grammy. To pierwszy taki przypadek w historii tej prestiżowej ceremonii.

Jak radzi sobie z popularnością? Jakie uczucia nią targają? Jak to wszystko wygląda od wewnątrz? Na te i wiele innych pytań jej fani znajdą odpowiedzi dzięki filmowi dokumentalnemu „Billie Eilish: The World’s A Little Blurry”. Ma on zadebiutować 26 lutego 2021 roku – na platformie Apple+ oraz w kinach.

Poniżej znajdziecie natomiast drugi opublikowany właśnie trailer „Billie Eilish: The World’s A Little Blurry”:

Billie Eilish jest wschodzącą gwiazdą muzyki pop, która mimo młodego wieku i zaledwie jednego studyjnego krążka, już namieszała na rynku muzycznym. Warto wspomnieć, że to laureatka pięciu nagród Grammy, trzech MTV Video Music Awards i dwóch MTV Europe Music Awards 2019.

Jedynym studyjnym albumem jest „When We All Fall Asleep, Where Do We Go?” z marca 2019 roku. Płyta pokryła się dwukrotnie platyną zarówno w Polsce, jak i Stanach Zjednoczonych.

KOMENTARZE

Przeczytaj także