Billie Joe Armstrong (Green Day) zwyzywał fana

/ 4 stycznia, 2018

Do sporego zamieszania doszło na Instagramie wokalisty zespołu Green Day, który skomentował jeden z wpisów prezydenta Trumpa dotyczący wojny nuklearnej pomiędzy Koreą Północną a Stanami Zjednoczonymi.

Najlepiej sprzedające się winylowe płyty 2017 roku w UK

Przypomnijmy, że Donald Trump napisał, że również „ma na swoim biurku przycisk odpalający rakiety nuklearne” i jest on „znacznie większy”, niż ten na biurku Kim Dzong Una. Wpis z Instagrama skomentował przeciwnik polityki Trumpa, wokalista Green Day:

To zabawne. Oto nasz prezydent zachowujący się jak pijany od władzy; GROŻĄCY, że zabije niewinnych, cierpiących głód ludzi. Należy wdrożyć 25. poprawkę. Ten człowiek jest chory i niezdolny do pełnienia obowiązków. Nie interesuje mnie, czy jesteś liberałem czy konserwatystą… To musi się skończyć.

Na wpis Armstronga zareagował jeden z fanów, który nie napisał nic specjalnie agresywnego:

Nie chcę zabrzmieć jak dupek Billie, ale wy jesteście liberałami, a ludzie mają prawo popierać Trumpa i czego byś tutaj nie napisał, nie zmienisz jego zwolenników.

W tym momencie wokalista Green Day nie wytrzymał i zaserwował swojemu fanowi z Instagrama prawdziwą tyradę przekleństw:

Cóż, w takim razie pi***ol się ty kupo gówna. Jeśli taki jest twoje zdanie na temat masowej destrukcji i morderstwa, to wy*******aj. Nie zbliżaj się do mojego Instagrama, nie wracaj już tutaj. Nie słuchaj moich je****ch płyt. Nie mam problemu, żeby powiedzieć takim ignorantom jak ty, żeby poszli do piekła. To tyczy się wszystkich głupich dupków, którzy uważają, że takie zachowanie jest właściwe. Wy*******ajcie!

Wpis i wszystkie komentarze w oryginale można znaleźć na profilu Armstronga w serwisie Instagram

Green Day wydał składankę

17 listopada 2017 roku ukazał się album Green Day „Greatest Hits: God’s Favorite Band”, który zawiera 20 największych przebojów. Nowymi utworami na płycie są „Ordinary World” i „Back In The USA”. Pierwszy z nich zarejestrowany został z piosenkarką country, Mirandą Lambert.

Oto pełna lista utworów i okładka nowego albumu Green Day.

 1. 2000 Light Years Away
 2. Longview
 3. Welcome To Paradise
 4. Basket Case
 5. When I Come Around
 6. She
 7. Brain Stew
 8. Hitchin’ a Ride
 9. Good Riddance (Time of Your Life)
 10. Minority
 11. Warning
 12. American Idiot
 13. Boulevard of Broken Dreams
 14. Holiday
 15. Wake Me Up When September Ends
 16. Know Your Enemy
 17. 21 Guns
 18. Oh Love
 19. Bang Bang
 20. Still Breathing
 21. Ordinary World [ft. Miranda Lambert]
 22. Back In The USA

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także