Billy Talent zagra w Polsce w 2020 roku [DATA, BILETY]

/ 3 grudnia, 2019

Właśnie ogłoszono, że zespół Billy Talent przyjedzie ponownie do Polski. Grupa zagra 8 czerwca 2020 roku w krakowskim klubie Studio. Organizator przekazał informacje o sprzedaży biletów na koncert:

  • Bilety w ogólnej sprzedaży dostępne będą od piątku 6 grudnia od 10:00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl
  • Przedsprzedaż Citi Handlowy ruszy w środę, 4 grudnia o 10:00 i zakończy się w piątek, 6 grudnia o 9:00
  • Przedsprzedaż na stronie Ticketmaster.pl rozpocznie się w czwartek, 5 grudnia o 10:00  i potrwa do piątku, 6 grudnia do 10:00

 

Od czasu ukazania się ich debiutanckiego albumu w 2003 roku, Billy Talent ugruntował swoją pozycję jako pokoleniowy zespół rockowy. Sprzedali niemal milion albumów w samej Kanadzie i prawie trzy miliony na całym świecie. Ich albumy „Billy Talent I”, „II” i „III” otrzymały certyfikat multi-platinium. Platyną pokrył się również ich album studyjny z 2012 roku „Dead Silence”. Ich ostatnia płyta „Afraid of Heights” zadebiutowała na pierwszym miejscu w ojczystej Kanadzie, a także w Niemczech, Szwajcarii i Austrii.

%%REKLAMA%%

Zespół Billy Talent odniósł ogromny sukces w kanadyjskiej rockowej rozgłośni radiowej, gdzie przez 20 tygodni grano ich trzy przeboje, które uplasowały się na najwyższym miejscu na liście, sześć hitów w Top 5 i sześć hitów w Top 10. Zdobyli 7 nagród Juno Awards, do której byli nominowani ponad 20 razy, w tym trzy razy za album „Afraid of Heights” (Grupa Roku, Rockowy Album Roku oraz Ian D'Sa w kategorii Producent Roku).

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także