„Podły, okrutny, zły”. Biografia Teda Bundy'ego z kolejnym trailerem [WIDEO]

/ 3 kwietnia, 2019

Polski tytuł tego filmu to „Podły, okrutny, zły”. Opowiada on o seryjnym mordercy Tedzie Bundym, a James Hetfield wcielił się w policjanta, Boba Waywarda. W rolach głównych ujrzymy Zaca EfronaLily Collins, Johna Malkovicha, Jima Parsonsa oraz Haley Joel Osment

W sieci pojawił się kolejny trailer:

Choć w USA produkcja trafi na platformę Netflix, w Polsce zadebiutuje 10 maja 2019 roku w kinach. Jego dystrybutorem jest Best Film. 

Reżyserem filmu jest Joe Berlinger, który w 2004 roku współtworzył z Bruce’em Sinofskym film dokumentalny „Some Kind Of Monster”, dokumentujący pracę nad albumem „St. Anger” Metalliki. Tak Berlinger mówi o Jamesie Hetfieldzie, który wcielił się w filmie w rolę policjanta:

Spędziwszy z nim i resztą Metalliki setki godzin na planie, mogłem poczuć jego charyzmę i niezwykłą osobowość. Czułem, że będzie potrafił wnieść tę moc i magnetyzm do roli filmowej, ucieszyłem się więc, kiedy zgodził się zagrać w filmie.

%%REKLAMA%%

Chociaż będzie to filmowy debiut aktorski Jamesa Hetfielda na dużym ekranie, wokalistę Metalliki mogliśmy usłyszeć podkładającego głos w kreskówkach „South Park” i serii „The Simpsons”, gdzie zagrał samego siebie. W 2017 roku Hetfield wystąpił też w roli narratora w filmie dokumentalnym „Addicted To Porn: Chasing The Cardboard Butterfly” traktującym o zgubnym nałogu, jakim jest oglądanie pornografii.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także