Black Country Communion zmienia plany dotyczące nagrania i publikacji nowej płyty

/ 13 lipca, 2020

Jeszcze w ubiegłym roku Glenn Hughes zdradził, że zespół Black Country Communion planuje wejść do studia nagraniowego na początku 2021 roku, żeby zarejestrować piąty w karierze supergrupy album. Jak w ostatniej wypowiedzi przyznał Joe Bonamassa, plany te uległy zmianie:

Mieliśmy zaklepane wejście do studia na początek 2021 roku, ale niestety plany się zmieniły. Prawdopodobnie za około rok uda nam się spotkać w studiu – mniej więcej pod koniec 2021 roku. Nic się jednak nie zmienia, nadal jesteśmy zespołem, nadal się kontaktujemy i tak dalej.

Gitarzysta dodał, że w związku z tą zmianą, prawdopodobnie nowy album Black Country Communion będzie miał swoją premierę w 2022 roku.

%%REKLAMA%%

Grupę Black Country Communion, poza dwoma wcześniej wymienionymi, współtworzą Jason Bonham oraz Derek Sherinian. Ich ostatni album zatytułowany „BCCIV” ukazał się we wrześniu 2017 roku.


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o kultowym Guns N' Roses w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, czwarte już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów w historii – legendarnemu Guns N' Roses.

[ZAMÓW TERAZ]

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż czternaście szczerych wywiadów
  • Pistolety i noże: Warszawa, Rybnik, Gdańsk, Chorzów i… Nowy Jork
  • Solową karierę Slasha
  • I wiele, wiele więcej!

„Guns N' Roses – Wydanie Specjalne” trafiło do regularnej sprzedaży 1 lipca  i jest do kupienia w kioskach w całej Polsce za 19,99 zł.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także