Black Veil Brides kolejnym utworem zapowiada nowy album [AUDIO]

/ 3 listopada, 2017

Nowy album Black Veil Brides zatytułowany „Vale” opublikowany zostanie 12 stycznia przyszłego roku nakładem Lava/Universal Republic. Początkowo zespół informował, że wydawnictwo ujrzy światło dzienne już we września, ale plany te musiały zostać zweryfikowane i wszystko przesunęło się o kilka tygodni.

Artur Rojek zaprezentował nowy teledysk [WIDEO]

„Vale” powstawał w studiu Southern California pod okiem producenta Johna Feldmanna. Zespół, chcąc nieco ukoić nerwy oczekujących na nowy album fanów, opublikował dwa utwory, które znajdą się na nowym wydawnictwie. W sieci jakiś czas temu odsłuchać można było „The Outsider” oraz „My Vow”, teraz natomiast pojawiło się „When They Call My Name”:

Zespół ujawnił również tracklistę płyty „Vale”:

 1. Incipiens Ad Finem
 2. The Last One
 3. Wake Up
 4. When They Call My Name
 5. The Outsider
 6. Dead Man Walking (Overture II)
 7. Our Destiny
 8. The King Of Pain
 9. My Cow
 10. Ballad Of The Lonely Hearts
 11. Throw The First Stone
 12. Vale (This Is Where It Ends)

Jinxx z Black Veil Brides kilka miesięcy temu tak opisywał powstawanie nowego albumu i pobyt w studiu nagraniowym:

Myślę, że dla mnie jest to tworzenie piosenek, dzięki którym będziemy podnosić naszą pozycję, a nie jedynie wydawać ciągle to samo. Tak wiele zespołów gra te same riffy i wszystko brzmi dokładnie tak samo, więc dla nas jest to próba wykreowania czegoś co brzmi inaczej, nawet od tego co już sami zrobiliśmy. Cały czas staramy nie zapędzać się za daleko i unikamy wywoływania reakcji fanów na zasadzie „Co wy do cholery robicie?” i „Już mi się to nie podoba”. Staramy się zdobyć większą publikę, ale również zadowolić każdego. Więc łączymy ciężkie brzmienia, ballady oraz rockowe dźwięki i wydajemy album, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Poniżej okładka płyty „Vale”:

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także