Body Count opublikowali utwór zapowiadający ich nowy album [AUDIO]

/ 13 grudnia, 2019

„Carnivore” to nie tylko tytuł opublikowanej właśnie kompozycji, ale również całego albumu zespołu Body Count. Lider formacji – Ice-T – poinformował, że premiera przewidziana jest na początek 2020 roku. Album zostanie wydany nakładem Century Media.

Poniżej prezentujemy wspomniany utwór i jednocześnie okładkę „Carnivore”:

Nico wcześniej wokalista Body Count tak tłumaczył sens tytułu nowej płyty:

Nie mam nic przeciwko, gdy ktoś mówi „jestem weganinem” albo „jestem wegetarianinem”. Ale ja jestem mięsożercą – jem tylko mięso. Ludzie pytają mnie: „Co z tobą jest nie tak?”. Ale ja myślę, że ludzie stają się zbyt słabi. Jeśli kiedyś ktoś was dopadnie, to raczej nie będzie wegetarianin.

Dyskografię zespołu zamyka album „Bloodlust”, który opublikowany został w marcu 2017 roku. Na płycie gościnnie pojawili się między innymi Dave Mustaine, Max Cavalera czy Randy Blythe.

%%REKLAMA%%

Body Count to amerykańska grupa rapcore’owa, powstała w 1990 roku w Los Angeles z inicjatywy Ice-T i Erniego C. Kiedy w 2013 roku Ice-T ogłosił, że zespół rozpoczął prace nad nowym albumem – w środowisku muzycznym zawrzało. Temperaturę dodatkowo podniósł wielki powrót na scenę, na festiwalu Fun Fun Fun Fest. Skład Body Count tworzą, oprócz Ice-T i Erniego C, Vincent Price, Ill Will i Juan Garcia.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także