Bohaterowie „Stranger Things” szaleją w nawiedzonym domu [WIDEO]

/ 27 września, 2018

Chociaż do Halloween pozostał jeszcze miesiąc z okładem, Gaten Matarazzo (Dustin Henderson), Caleb McLaughlin (Lucas Sinclair), Sadie Sink (Max Mayfield) i Priah Ferguson (Erica Sinclair) odwiedzili Universal Studios w Hollywood, gdzie stawili czoła specjalnej atrakcji stworzonej dla fanów „Stranger Things”.

Milie Bobby Brown wystąpiła z Maroon 5

Nawiedzony dom pełen był strasznych atrakcji, a wśród nich dominowała postać Demogorgona, która najbardziej spodobała się zwiedzającym. Sprawdźcie poniżej, jak Gaten, Caleb, Sadie i Priah reagowali na poszczególne, straszne atrakcje.

Prace nad trzecim sezonem serialu „Stranger Things” idą pełną parą, jednak data premiery została przesunięta. Pierwotnie mówiło się, że „Stranger Things 3” trafi na Netflixa pod koniec 2018 lub na początku 2019 roku. Teraz jednak wiadomo, że stanie się to nie wcześniej niż latem 2019 roku.

W trzecim sezonie „Stranger Things” pojawią się nowi bohaterowie. Będzie to Maya Thurman-Hawke, 20-letnia córka Umy Thurman i Ethana Hawke’a, która wcieli się w rolę Robin – „alternatywnej dziewczyny”, która ma odkryć mroczny sekret miasta Hawkins. A także Jake Busey (znany m.in. z takich produkcji jak „Żołnierze kosmosu” czy „Kontakt”) oraz Cary Elwes („Chwała”, „Szybki jak błyskawica” czy „Robin Hood: Faceci w rajtuzach”). Pierwszy z wymienionych wcieli się w postać Myrona Klyne'a (prostego, zepsutego polityka), drugi natomiast będzie dziennikarzem The Hawkins Post – Bruce'em.

Trzeci sezon serialu będzie liczył osiem odcinków. Jego akcja będzie toczyła się latem 1985 roku.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także