Bon Jovi. Co z nową płytą zespołu? [TYLKO U NAS]

/ 28 kwietnia, 2019

Klawiszowiec Bon JoviDavid Bryan, jest jednym z bohaterów majowego „Teraz Rocka”. Artysta odpowiedział na wiele pytań Wiesława Weissa, a wśród nich znalazły się również te dotyczące nowej płyty amerykańskiej legendy czy przyjazdu zespołu do Polski – koncert już 12 lipca na PGE Narodowym.

Sprawdźcie, co muzyk powiedział o wydawniczych planach Bon Jovi:

Podobno zaczęliście już pracę nad nową płytą.

Wiesz, ten rok zapowiada się dla nas bardzo pracowicie. Ja sam, oprócz tego, że gram w Bon Jovi, tworzę – razem z Joe DiPietro – musicale: komponuję muzykę, piszę teksty piosenek. Odniosłem w tej dziedzinie spory sukces – musicalem Memphis, który przez kilka lat szedł na Broadwayu i zdobył cztery nagrody Tony (odpowiednik Grammy w dziedzinie teatru – red.). A niedawno skończyłem nowy musical, Diana, o księżnej Dianie. I musiałem prosto z krótkich wakacji polecieć do San Diego, gdzie przez kilka tygodni pomagałem w przygotowaniach do jego światowej premiery. Odbyła się na początku marca w teatrze La Jolla. Celem jest oczywiście Nowy Jork – wierzę, że uda się przenieść spektakl na Broadway. A dopóki to nie nastąpi, dopieszczamy z Joe nasze dzieło. Oczywiście jeśli mamy czas, bo prosto z San Diego musiałem pędzić do Nashville, do studia Ocean Way, na sesję Bon Jovi. Tak, właśnie pracujemy nad płytą, ale jest za wcześnie, by powiedzieć coś więcej poza tym, że rok 2019 to dla nas bardzo owocny czas i powinien przynieść sporo nowej muzyki, stworzonej razem i osobno.

Poza Bon Jovi, bohaterami majowego „Teraz Rocka” są między innymi RammsteinPhil CollinsTotoThe CranberriesDżemArchivePapa Roach czy Tymon Tymański. Najnowszy numer znajdziecie w kioskach w całej Polsce, a także w naszym sklepie internetowym.

UWAGA! Kup nowego „Teraz Rocka”!

%%REKLAMA%%

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także