Bon Jovi opublikował utwór zapowiadający nowy album [AUDIO]

/ 21 lutego, 2020

Już w ubiegłym roku zespół Bon Jovi zapowiedział publikację płyty zatytułowanej „Bon Jovi: 2020”. Pierwszym singlem zapowiadającym to wydawnictwo był „Unbroken”, który pojawił się pod koniec 2019 roku. Teraz w sieci opublikowana została natomiast kolejna zapowiedź tego albumu – mowa o utworze „Limitless”.

Posłuchajcie tej kompozycji:

Jeszcze w ubiegłym roku tak na temat „Bon Jovi: 2020” wypowiadał się lider grupy, Jon Bon Jovi:

To rok wyborów, więc dlaczego nie? Gorzej być nie może. „This House Is Not For Sale” pozwolił uporać się z problemami natury osobistej i mamy to już za sobą. Teraz mogę ruszyć do przodu.

Premierę „Bon Jovi: 2020” zaplanowano na 15 maja tego roku. W studiu nagraniowym zespół wsparł producent John Shanks. Na album złoży się dziesięć premierowych kompozycji. Zespół Bon Jovi zapowiedział już trasę koncertową promującą nowe wydawnictwo – obejmie ona kilkanaście koncertów w Ameryce Północnej, a jej początek przewidziano na 10 czerwca.

%%REKLAMA%%

Dyskografię Bon Jovi zamyka wspomniany już album „This House Is Not For Sale”, który pojawił się w 2016 roku. W ubiegłym roku grupa koncertowała po Europie, a jednym z jej przystanków była Polska. Muzycy pojawili się 12 lipca na PGE Narodowym.


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o legendarnym Black Sabbath i solowych dokonaniach Ozzy'ego Osbourne'a w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, trzecie już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów świata – legendarnemu Black Sabbath, a także jego wokaliście – Ozzy'emu Osbourne'owi.

KUP TERAZ!

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów Black Sabbath i Ozzy'ego (wraz z najnowszym!)
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż 13 szczerych wywiadów
  • Relacje z polskich koncertów
  • I wiele, wiele więcej!

Black Sabbath + Ozzy Osbourne – Wydanie Specjalne” jest już do kupienia w Empikach i salonikach prasowych w całej Polsce, a także w naszym sklepie internetowym za 19,99 zł.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także