Bon Jovi w Warszawie już jutro. Fani przygotowali specjalną akcję

/ 11 lipca, 2019

Bon Jovi wystąpi w Warszawie już jutro, 12 lipca 2019 roku na stadionie PGE Narodowy. Jako support wystąpi zespół Switchfoot. Fani Bon Jovi przygotowali na ten koncert specjalną akcję.

Co trzeba zrobić, żeby wziąć w niej udział? Jak informuje fanklub Bon Jovi – Always:

Akcja koncertowa "Wanted Dead Or Alive": podczas piosenki "Wanted Dead Or Alive" fani z płyty proszeni są o podniesienie wysoko kartek i podświetlenie ich latarką telefonu komórkowego. Fani z trybun proszeni są o zapalenie latarek telefonów. Kartki będą rozdawane w kolejkach do wejścia. Wypatrujcie ludzi z ryzami papieru. Mile widziana pomoc przy rozdawaniu kartek – mamy ich 12 500! Górne trybuny oczywiście świecą tylko latarkami. Na każdej kartce jest dodatkowo wydrukowana instrukcja.

Otwarcie bram na stadion o godzinie 16.00. Początek koncertu o 19.00. Ostatnie bilety mają być dostępne w sprzedaży w dniu koncertów w kasach pod stadionem.

%%REKLAMA%%

Bon Jovi to jedna z największych gwiazd amerykańskiego rocka, jej szczyt popularności przypadł na lata 80. i 90., kiedy to wylansowała takie przeboje jak „You Give Love A Bad Name”, „Livin’ On A Prayer” i „Always”. Grupa przyjedzie do nas w ramach promocji wydanego w 2016 roku albumu „This House Is Not For Sale”.

Switchfoot to amerykański zespół, który od 20 lat porusza się swobodnie po świecie współczesnego rocka, ale nie daje się zaszufladkować w kategoriach gatunku. Grupa ma na koncie dziesięć albumów, wielokrotnie nagradzane single, miliony sprzedanych płyt oraz wiele nagród muzycznych, w tym Grammy. Po krótkiej przerwie powracają z 14 niezwykłymi utworami, które tworzą album „Native Tongue”.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także