Bon Jovi wykonał na żywo nowy singel [WIDEO]

/ 21 maja, 2020

Bon Jovi wystąpił jako gwiazda w najnowszym odcinku popularnego programu rozrywkowego „The Voice”. Zespół wykonał swój najnowszy singel, zatytułowany „Limitless”.

Wykonanie możecie obejrzeć poniżej.

Limitless” zapowiada płytę „2020”, która pierwotnie miała ukazać się w maju, ale jej premiera została przesunięta na jesień. Wokalista Jon Bon Jovi powiedział:

Wrócimy, kiedy będzie można bezpiecznie wrócić. Płyta ukaże się więc jesienią. Jestem tym bardzo zawiedziony, bo album jest znakomity.

%%REKLAMA%%

Wcześniej Bon Jovi odwołał zaplanowaną na lato trasę koncertową. Natomiast w wywiadzie dla Howarda Sterna wokalista przyznał, że być może umieści na nowej płycie utwór, który zatytułowany jest „Do What You Can” i opowiada o COVID-19.


REKLAMA

W sprzedaży jest już majowo-czerwcowy numer „Teraz Rocka”. Piszemy w nim między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[ZAMÓW TERAZ]

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także