Bono (U2) przeprosił za to, że jest sobą… i za wiele innych rzeczy

/ 19 marca, 2023
fot. Daniel Hazard


Bono bywa irytujący? Lider U2 postanowił za to przeprosić… i za wiele więcej.


W wywiadzie dla „Apple Music” Bono postanowił przeprosić tych, dla których jest on irytujący. Wokalista U2 w pewnym momencie wyciągnął karteczkę, z której zaczął czytać przeprosiny.

Bono powiedział:

Przepraszam za to, że w wieku 60 lat wykazuję nieracjonalność młodzieńca. Przepraszam, że jestem wokalistą, który ciągle będzie ci wyskakiwał przed oczami, niezależnie gdzie spojrzysz. Przepraszam, że nie siedzę cicho, że nie przejdę na emeryturę i że głośno dziękuję tam, gdzie zjawię się pracować. Przepraszam za rozciąganie naszego zespołu do granic. Przepraszam, że chcę zrobić niedorzecznie gitarową płytę, która wstrząśnie nami i innymi. Przepraszam za to, że w kółko powtarzam, że rock nie jest martwy tylko starszy i trochę zrzędliwy i niekiedy doświadcza widowiskowych huśtawek nastrojów. Ale przede wszystkim przepraszam za przepraszanie.

17 marca 2023 roku ukazał się nowy album U2 zatytułowany „Songs of Surrender”, a także film dokumentalny „Bono & the Edge: A Sort of Homecoming With Dave Letterman”, w którym wokalista i gitarzysta U2 opowiadają Davidowi Lettermanowi historię swojej wieloletniej przyjaźni.

Słynny prowadzący talk show wybrał się do Dublina, by spędzić czas z Bono i The Edge. Członkowie U2 oprowadzili go po swoim rodzinnym mieście i opowiedzieli historię zespołu.

KOMENTARZE

Przeczytaj także