Bracia Cavalera odegrali kultowe kawałki Sepultury. Metalowe święto w Stodole! [GALERIA]

/ 28 listopada, 2023
fot. Michał Grzybowski

Wczoraj w Warszawie zagrali Max i Iggor Cavalera, którzy podczas występu – w czasie którego nie brakowało niespodzianek – sięgnęli po utwory pochodzące z wczesnych wydawnictw Sepultury.


Bracia Cavalera są obecnie w trasie koncertowej, podczas której promują nagrane na nowo kultowe albumy „Morbid Vision” oraz „Bestial Devastation”. Wczoraj zaprezentowali wspomniany materiał podczas koncertu w warszawskiej Stodole.

Będący w świetnej formie muzycy najpierw zaprezentowali utwory z „Bestial Devastation”. Chwilę zajęło im wejście na odpowiednie obroty, ale kiedy to się udało – Stodoła aż podskakiwała od kolejnych uderzeń. Max brzmiał tego dnia naprawdę dobrze, a Igorowi nie brakowało pary w łapach (i nogach).

Zgromadzeni w stodole miłośnicy Sepultury usłyszeli między innymi kawałki „Funeral Rites”, „Inquisition Symphony”, „Escape To The Void” czy „Territory”. Jeszcze ciekawiej zrobiło się przed „Troops of Doom”, ponieważ na scenie pojawił się sam Peter – lider zespołu Vader. Dołączył do braci, a wspólny ryk Maxa i Wiwczarka słyszalny był w promieniu kilku przecznic od Stodoły. To było prawdziwe metalowe święto!

Relacja z wydarzenia pojawi się w styczniowym „Teraz Rocku”!

Fotogalerię z występu zespołu Cavalera, którą przygotował Michał Grzybowski, znajdziecie natomiast poniżej:

KOMENTARZE

Przeczytaj także