BrainStorm zapowiada nowy album i… online musical [WIDEO]

/ 12 października, 2021

Łotewska grupa BrainStorm przygotowała sporo niespodzianek dla swoich fanów.


W maju BrainStorm wydał nowy teledysk i singiel „Feels”. Klip w stylu anime opowiada o niepełnosprawnej dziewczynce, która boi się życia i innych ludzi. Boi się wszystkiego, bo czuje się inna od wszystkich, niewystarczająca.

Tekst utworu „Feels” zachęca do bardziej otwartego spojrzenia na otaczający nas świat, do przyjmowania tego, jaki on jest, do akceptacji otaczających nas ludzi.

Ten singiel zapowiada także nową płytę zespołu „Rok bez kalendarza” (Lonesome Moon), którą BrainStorm zaprezentuję premierowo w wyjątkowy sposób. Przez kilka miesięcy muzycy zespołu rejestrowali materiał filmowy z zamkniętych dla widowni występów, artyści za lokalizację wybrali specjalny pawilon. Wizualna strona zarejestrowanego wideo została dodatkowo wzmocniona nietypowymi dekoracjami, multimedialną oprawą pełną dramaturgii, udziałem profesjonalnych tancerzy, neonowym makijażem, akrobatami, a nawet z koniem, który pojawił się na planie! 

W ten sposób BrainStorm przygotowali wyjątkową premierę dla swoich słuchaczy – prawdziwy online musical! Wideo-koncert „Rok bez kalendarza” odbędzie się 21 października 2021 o godz. 20 na platformie Lookport. Bilety trafiły już do sprzedaży.

KOMENTARZE

Przeczytaj także