Brian May: Freddie zaaprobowałby Adama Lamberta

/ 16 lipca, 2019

Queen powrócił na trasę koncertową. Grupa wraz z Adamem Lambertem gra aktualnie w Stanach Zjednoczonych. Przed jednym z koncertów Brian May opublikował na Instagramie zdjęcie Adama Lamberta, pod którym wyraził swój podziw wobec wokalisty.

Jak Adam Lambert poznał Queen?

Brian May napisał:

Bez niego Queen bez wątpienia nie byłby w stanie grać na najwyższym poziomie. Adam Lambert dopiero zaczyna być uznawany przez szeroką publiczność jako prawdziwy fenomen. Ma głos jeden na miliard, jest pasjonatem i perfekcjonistą. To dzięki niemu nadal dalej gramy i jesteśmy gotowi podjąć nowe wyzwania. A do tego jest miły, a to ważne, kiedy podróżujesz jak wielka rodzina. Freddie by go zaaprobował.

Brian May ponadto dodał:

Wyobraźcie sobie jakie by to było okropne dla mnie i dla Rogera koncertować z kimś, kto jest imitacją Freddiego. Nie ma tu miejsca dla osób, które coś takiego sugerują.

%%REKLAMA%%

W nowym filmie dokumentalnym zatytułowanym „The Show Must Go On: The Queen + Adam Lambert Story” wokalista opowiada, w jaki sposób zetknął się z twórczością zespołu. Było to, gdy wybrał się na film „Świat Wayne’a” z 1992 roku, gdy miał 10 lat. Znajduje się w nim słynna scena z utworem „Bohemian Rhapsody”.

Adam Lambert trafił do Queen dzięki programowi „American Idol”, w którym zaśpiewał „Bohemian Rhapsody”.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także