Brian May (Queen) z optymistycznym przesłaniem w sprawie koronawirusa [WIDEO]

/ 16 marca, 2020

Pandemia koronawirusa szerzy się zwłaszcza w Europie, która w ostatnich dniach doświadczyła dużego wzrostu zdiagnozowanych przypadków i przypadków śmiertelnych. Europejskie kraje wprowadzają kwarantannę, zamykają granicę i nakłaniają ludzi do niewychodzenia z domu.

Tymczasem Brian May postanowił tchnąć nieco optymizmu w swoich fanów. Gitarzysta Queen na Instagramie umieścił klip z fragmentem piosenki „Always Look On The Bright Side Of Life Monty Pythona i napisał:

Spójrzmy na to w ten sposób. Siedzimy w tym wszyscy. Dzięki, Monty Python. Tak, to jest planeta Ziemia w kleszczach koronawirusa COVID 19. Ale wszystko musi przeminąć.

Zespołem, któremu w styczniu 2019 roku poświęciliśmy najwięcej miejsca był Queen. Legenda brytyjskiego rocka doczekała się obszernej, 18-stronicowej wkładki. Nasi redaktorzy przytoczyli niezwykle interesującą historię kultowego zespołu, zrecenzowali wszystkie opublikowane aż do tego roku wydawnictwa, a także przytoczyli dziesiątki ciekawostek związanych z zespołem Freddiego Mercury’ego. Zespół zagościł również na okładce wspomnianego „Teraz Rocka”!

%%REKLAMA%%

Wydany kilkanaście miesięcy temu numer był prawdziwym sprzedażowym hitem i, choć dawno nie gości na kioskowych półkach, wciąż możecie go kupić! Dostępny jest w NASZYM SKLEPIE INTERNETOWYM za jedyne 9,99 zł.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także