Brian May wspomina o „nowym albumie”, Adam Lambert komentuje

/ 7 września, 2019

Kilka dni temu Brian May wspomniał mimochodem o „nowym albumie”, który ma zostać ogłoszony niedługo. Czy Queen przygotowuje nową płytę z Adamem Lambertem? Wokalista twierdzi, że nic mu o niej nie wiadomo.

Brian May: Freddie zaaprobowałby Adama Lamberta

W wywiadzie dla radia SiriusXM Adam Lambert zapytał o jakim „nowym albumie” mówił Brian May. Odparł:

Dowiedziałem się o tym z mediów. Nic mi na ten temat nie wiadomo. Słowo „album” może równie dobrze oznaczać album ze zdjęciami. Brian pracuje nad różnymi projektami, nie wiem, co to oznacza. Nie pytałem go. Powinienem go o to zapytać. Napiszę do niego z zapytaniem o jaki album chodzi.

Kilka miesięcy temu Adam Lambert zapytany czy nagrałby nową płytę z Queen, odparł:

Nie jestem pewien, czy to by miało sens, bo to nie byłby Queen. Dla mnie Queen to Freddie Mercury. Uwielbiam z nimi współpracować i występować na scenie. Jest to dla mnie niezwykle ekscytujące i daje mi satysfakcję.

Wcześniej Brian May i Roger Taylor powiedzieli, że nie wykluczają nagrania albumu z Adamem Lambertem. Queen nagrał już płytę bez Freddiego Mercury’ego. Była to „The Cosmos Rocks” z 2008 roku nagrana z Paulem Rodgersem w roli wokalisty.

%%REKLAMA%%

Tymczasem Adam Lambert przygotowuje się do wydania solowej płyty. Będzie nosiła tytuł „Velvet” i poznaliśmy już dwa utwory ją promujące. Poniżej możecie wysłuchać jednego z nich.

Ostatnim solowym wydawnictwem Adama Lamberta jest album „The Original High”, który ukazał się w 2015 roku.

rf | fot. DianaKat1

KOMENTARZE

Przeczytaj także