Bring Me The Horizon opublikowali niezwykłe wydawnictwo [AUDIO]

/ 27 grudnia, 2019

Nowy muzyczny projekt, za który odpowiedzialny jest zespół Bring Me The Horizon, właśnie przyniósł nam nowe wydawnictwo. Przy albumie z grupą współpracowała gwiazda pop, Halsey. Poza nią, na ośmiu utworach usłyszeć możemy między innymi BEXEY, Lotus Eater, Happyalone. czy Toriel.

Warto również przytoczyć pełny tytuł nowego wydawnictwa, który bez wątpienia pobił kilka rekordów. Tytuł płyty to: „Music to listen to~dance to~blaze to~pray to~feed to~sleep to~talk to~grind to~trip to~breathe to~help to~hurt to~scroll to~roll to~love to~hate to~learn Too~plot to~play to~be to~feel to~breed to~sweat to~dream to~hide to~live to~die to~GO TO”.

Możecie posłuchać wspomnianego albumu między innymi tutaj:

Najnowszy album BMTH pt. „Amo” okazał się ogromnym sukcesem, ale jednocześnie podzielił fanów grupy. Wszystko z powodu nowego, bardziej popowego brzmienia. Już w styczniu mówił o tym Oli Sykes i przekonywał, że to krok we właściwym kierunku:

To najbardziej znaczące odejście stylistyczne w naszej historii. Zmienialiśmy coś na każdej płycie, ale w tym wypadku ludzie na pewno będą pytali „Co do cholery stało się z moim ulubionym zespołem?”. To jednak wciąż Bring Me The Horizon. Uznaliśmy po prostu, że to czas, żeby zrobić coś zupełnie innego. „That’s the Spirit” utorowało nam drogę, ale nie mogliśmy nagrać tej płyty wcześniej. Musieliśmy pokazać ludziom, gdzie zmierzamy.

– powiedział wówczas wokalista.

%%REKLAMA%%

„Amo” jest szóstym długogrającym wydawnictwem w dorobku Bring Me The Horizon.


REKLAMA

Polecamy Wydanie Specjalne poświęcone Led Zeppelin, które jest aktualnie w sprzedaży – zarówno w kioskach w całej Polsce, jak i w naszym sklepie internetowym.

Na 144 stronach pisma w ekskluzywnym wydaniu znajdziesz między innymi:

  • Historie wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli pięć szczerych wywiadów
  • Powroty po latach: Filadelfia, Londyn i Katowice
  • Solowe kariery Roberta Planta, Jimmy’ego Page’a oraz Johna Paula Jonesa
  • I wiele, wiele więcej!

 

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także