Bring Me The Horizon w Polsce. Bilety na koncert trafiły do sprzedaży!

/ 13 października, 2021

Wejściówki na polski koncert zespołu Bring Me The Horizon, zgodnie z zapowiedzią, trafiły właśnie do sprzedaży.


Kilka dni temu poinformowano, że oncert zespołu Bring Me The Horizon odbędzie się 18 lutego 2022 roku w Arenie Gliwice. Jako support zaprezentują się A Day To Remember, Poorstacy oraz Lorna Shore.

Poinformowano wówczas, że wejściówki na koncert trafią do sprzedaży w środę o godzinie 10:00. Tak też się stało, o czym przypomina organizator imprezy:

𝗕𝗶𝗹𝗲𝘁𝘆 na Bring Me The Horizon + A Day To Remember, Poorstacy, Lorna Shore / 18 II / Gliwice trafiły właśnie do sprzedaży ‼️ 🎟️ bit.ly/KOP-bilety

Opublikowany przez Knock Out Productions Środa, 13 października 2021

Bring Me The Horizon ma za sobą kilkanaście bardzo intensywnych lat scenicznej działalności! Eksperymenty z gatunkami, ciekawe kolaboracje i przede wszystkim ciężka praca okazały się przepisem na światowy i długotrwały sukces Brytyjczyków.

Bring Me The Horizon znają zarówno fani metalu, jak i entuzjaści popu, hip hopu czy elektroniki. Swoją muzyką i emocjonalnymi tekstami grupa przełamuje międzygatunkowe granice i trafia do coraz szerszego grona odbiorców, z którym aktywnie się integruje, np. za pośrednictwem social mediów.

U boku Bring Me The Horizon wystąpią: gość specjalny – A Day To Remember z premierowym albumem “You’re Welcome” oraz supporty: Poorstacy, dla którego będzie to pierwsza wizyta w Polsce i Lorna Shore, promujący EP “…And I Return To Nothingness” z nowym wokalistą Willem Ramosem.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie J5DAJ3yjGN2DjLIW8Xc5gZFP1oeekOC6HBhuin6wQs0LDtkx4vjJB8NEyRKy_bmth-headerjpg-image(660x_).jpg
KOMENTARZE

Przeczytaj także