Bring Me The Horizon zaprosili zdobywcę Oscara do najnowszego teledysku [WIDEO]

/ 22 października, 2019

Na opublikowanej w styczniu tego roku płycie „Amo” znalazła się kompozycja „In the Dark”. Choć minęło już wiele miesięcy od premiery wydawnictwa, Bring Me The Horizon nie zapomnieli o tym utworze i teraz postanowili przygotować na jego potrzeby oficjalny teledysk.

W klipie, który wyreżyserował sam Oli Sykes, pojawił się nie kto inny, jak Forest Whitaker. Aktor, który ma na swoim koncie dziesiątki najważniejszych nagród, w tym Oscara za rolę w filmie „Ostatni król Szkocji”. Teraz możemy zobaczyć go w klipie do „In the Dark”:

Album „Amo” okazał się ogromnym sukcesem, ale jednocześnie podzielił fanów Bring Me The Horizon. Wszystko z powodu nowego, bardziej popowego brzmienia. Już w styczniu mówił o tym Oli Sykes i przekonywał, że to krok we właściwym kierunku:

To najbardziej znaczące odejście stylistyczne w naszej historii. Zmienialiśmy coś na każdej płycie, ale w tym wypadku ludzie na pewno będą pytali „Co do cholery stało się z moim ulubionym zespołem?”. To jednak wciąż Bring Me The Horizon. Uznaliśmy po prostu, że to czas, żeby zrobić coś zupełnie innego. „That’s the Spirit” utorowało nam drogę, ale nie mogliśmy nagrać tej płyty wcześniej. Musieliśmy pokazać ludziom, gdzie zmierzamy.

– powiedział wówczas wokalista.

%%REKLAMA%%

„Amo” jest szóstym długogrającym wydawnictwem w dorobku Bring Me The Horizon.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także