Brodka promuje nowy serial Showmax i śpiewa słynny polski utwór [WIDEO]

/ 27 lipca, 2018

Premiera serialu, w którym główne role zagrają Andrzej Seweryn oraz Dawid Ogrodnik, zbliża się wielkimi krokami. Tymczasem Brodka, wraz z pomocą producenta A_GIM, zaprezentowała własną wersję klasycznej piosenki Izabeli Trojanowskiej. Chodzi o kompozycję „Wszystko czego dziś chcę” (pochodzącą z debiutanckiego albumu artystki z 1981 roku), do której zrealizowano teledysk. Odpowiada za niego Piotr Marczak, autor m.in. klipu do utworu „I Promise” formacji Radiohead.

Brodka zagra koncerty „bez prądu” w związku z premierą płyty „MTV Unplugged”

Oprócz wokalistki w poniższym wideoklipie wystąpili także – co zrozumiałem – aktorzy, którzy zagrają w nadchodzącej produkcji platformy Showmax, chociażby Piotra Fronczewskiego, Agnieszkę Żulewską czy Zofię Wichłacz. Z efektem końcowym, osadzonym w stylistyce PRL-u, możecie zapoznać się poniżej:

Serial „Rojst”, który swoją premierę będzie miał 19 sierpnia, opowiada o pewnym dziennikarskim śledztwie. W niedużym mieście, znajdującym się gdzieś na południowym zachodzie naszego kraju, dochodzi do brutalnego podwójnego morderstwa: młodej prostytutki, a także komunistycznego działacza. W tym samym czasie samobójstwo popełnia także dwoje nastolatków. 

Sytuacji przygląda się lokalny, bardzo doświadczony, dziennikarz, Witold Wanycz (w tej roli zobaczymy Andrzeja Seweryna). Jednocześnie w tej samej redakcji pracuje młody, ambitny redaktor – Piotr Zarzycki (wcieli się w niego Dawid Ogrodnik), który na własną rękę rozpoczyna własne śledztwo w tej sprawie. 

Tytułowy rojst to inaczej bagno, z którego trudno jest się wydostać. Symbolizuje więc sytuację, w której znaleźli się głowni bohaterowie. Akcja całości została osadzona w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku.

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także