Bruce Dickinson (Iron Maiden) skrytykował Roba Halforda (Judas Priest). Za co?

/ 9 marca, 2020

Bruce Dickinson jest w trakcie serii solowych występów, na których opowiada o swojej książce, życiu i odpowiada na pytania fanów. Wokalista Iron Maiden słynie z tego, że podczas koncertów nie korzysta z pomocy telepromptera i krytycznie odnosi się do tych, którzy z niego korzystają, żeby nie zapomnieć tekstów.

Podczas występu w Hamburgu, Bruce powiedział:

Nie korzystam z promptera na scenie. Wielu wokalistów czyta z niego słowa piosenek: „Breaking the law, breaking the law, breaking the law, breaking the law, breaking the law, breaking the law, breaking the law”. Jak to dalej leciało? “Breaking the law. Breaking the law”.

%%REKLAMA%%

W ramach solowych występów Dickinson pojawił się też w Warszawie. Zobacz tutaj fragment jego występu. Bruce Dickinson powróci do Warszawy z Iron Maiden już wkrótce. Grupa zagra na stadionie PGE Narodowy. Dzień wcześniej w Proximie zaprezentuje się zespół basisty Ironów, British Lion.


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o legendarnym Black Sabbath i solowych dokonaniach Ozzy'ego Osbourne'a w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, trzecie już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów świata – legendarnemu Black Sabbath, a także jego wokaliście – Ozzy'emu Osbourne'owi.

KUP TERAZ!

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów Black Sabbath i Ozzy'ego (wraz z najnowszym!)
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż 13 szczerych wywiadów
  • Relacje z polskich koncertów
  • I wiele, wiele więcej!

Black Sabbath + Ozzy Osbourne – Wydanie Specjalne” jest już do kupienia w Empikach i salonikach prasowych w całej Polsce, a także w naszym sklepie internetowym za 19,99 zł.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także