Bruce Dickinson mówi, w jaki sposób Iron Maiden udało się zachować osobowość

/ 30 grudnia, 2021


Zespół Iron Maiden zachował swoją osobowość pomimo zmieniających się czasów. Bruce Dickinson mówi dlaczego.


Bruce Dickinson w wywiadzie dla „Anders Bøtters Tiny TV” wyjaśnił, dlaczego Iron Maiden udało się zachować swój styl i osobowość pomimo zmieniających się trendów na rynku.

Wokalista Iron Maiden powiedział:

Udało nam się zachować osobowość, bo jesteśmy komercyjnie niezależni. Nie zmieniamy się w odpowiedzi na presję z zewnątrz. Wszystko robimy z głębi siebie i nawet jeśli coś spieprzymy, to mieliśmy ku temu powody. Przez to ludzie nam ufają. Jedne albumy są lepsze, inne gorsze. Ludzie mają swoje opinie, ja mam swoją opinię. Wiemy to. Nie jesteśmy głupi. Ale staramy się nagrać najlepszy album, na jaki stać nas tego dnia, tego miesiąca, tego roku, na tym etapie życia. Dokumentuje on, kim wtedy byliśmy i co robiliśmy.

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o kultowym zespole Iron Maiden w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, ósme  „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów w historii – brytyjskiemu Iron Maiden.

„Iron Maiden – Wydanie Specjalne” dostępne jest w sprzedaży ogólnej – znajdziecie je w salonach Empik oraz Inmedio, a także w wybranych kioskach w całej Polsce. Niezmiennie pismo oferujemy również w naszym sklepie internetowym.

„Iron Maiden – Wydanie Specjalne” – ZAMÓW TERAZ!

KOMENTARZE

Przeczytaj także