Bryan Adams miał romans z księżną Dianą? Muzyk skomentował pogłoski

/ 27 czerwca, 2018

Spekulacje na temat rzekomego romansu twórcy m.in. wielkiego przeboju „(Everything I Do) I Do It For You” oraz brytyjskiej księżnej pojawiły się w marcu tego roku, kiedy to głośnego wywiadu udzielił lokaj Diany. Teraz do całej sprawy odniósł się sam Bryan Adams

Muzyk pojawił się ostatnio w programie telewizyjnym „Watch What Happens Live with Andy Cohen”. W jego trackie gospodarz zadał następujące pytanie Adamsowi:

Istnieje wiele plotek na temat tego, że ty i księżna Diana mieliście romans. Jej kamerdyner [Paul Burrell – przyp. szy] ujawnił, że wielokrotnie pomagał ci się zakradać do Pałacu Kensington. Jak opisałbyś wasze relacje? 

Na co kanadyjski artysta odpowiedział:

Byliśmy świetnymi przyjaciółmi. Nikt nie musiał mnie przemycać, gdybym chciał, to po prostu bym się tam pojawił.

Andy Cohen nie dawał jednak za wygraną i chciał dowiedzieć się czegoś więcej:

Czy byliście „przyjaciółmi od seksu” [friends with benefits]?

Bryan Adams, po dłuższym namyśle, odparł:

Hmm, ona była po prostu… byliśmy dobrymi przyjaciółmi.

O rzekomym romansie, do którego miało dojść krótko po rozwodzie Diany z księciem Karolem w 1996 roku, wspominała również była żona muzyka, aktorka Cecilie Thomsen.

Wiedziałam, że Bryan ma romans z Dianą. Był znajomym Paula Burrella i to on przedstawił go Dianie. Nie byłam wówczas zaproszona

– powiedziała w wywiadzie w 2003 roku.

Warto także wspomnieć, że w 1985 roku Bryan Adams skomponował utwór zatytułowany… „Diana”. Nic więc dziwnego, że fani zaczęli spekulować na temat jego adresatki. Muzyk śpiewa w nim: „Diana – co robisz z takim facetem jak on / Diana – umieram dla ciebie proszę wpuść mnie / Diana – czy nie widzisz, ze doprowadzasz mnie do obłędu / Diana – będę twój jak lekkomyślne dziecko”.

Księżna Diana zginęła w wypadku samochodowym, do którego doszło w sierpniu 1997 w Paryzy.

szy I fot: Marco Maas

KOMENTARZE

Przeczytaj także