Bryan Adams wystąpi w Polsce

/ 24 stycznia, 2019

Bryan Adams wraca do Polski! Artysta wystąpi 21 czerwca w Ergo Arenie w Gdańsku i 22 czerwca na Pergoli przy Hali Stulecia we Wrocławiu, w ramach tournee „Shine a Light”.

Koncerty będą promować nową płytę kanadyjskiego artysty, której premiera zapowiadana jest na marzec. Czternasty studyjny album w dorobku Bryana poprzedza przebojowy singiel z tytułowym utworem „Shine a Light”, którego współautorem jest sam Ed Sheeran. Jedną z 12 piosenek zawartych na krążku, „That’s How Strong Our Love IsAdams śpiewa w duecie z Jennifer Lopez, spełniając w ten sposób swoje wieloletnie marzenie.

Bilety na oba koncerty Bryana Adamsa trafią do sprzedaży 28 stycznia.

Shine A Light” ukaże się 1 marca 2019 roku. Album dostępny będzie w wersji CD, na kasecie lub płycie winylowej. Wersje te będą różniły się nieznacznie tracklistą.

 1. Shine A Light
 2. That's How Strong Our Love Is ft. Jennifer Lopez
 3. Part Friday Night, Part Sunday Morning
 4. Driving Under the Influence Of Love
 5. All or Nothing
 6. No Time for Love
 7. I Could Get Used to This
 8. Talk to Me
 9. The Last Night on Earth (CD/cassette/digital) / I Hear You Knockin' (vinyl)
 10. Nobody's Girl
 11. Don't Look Back
 12. Whiskey in the Jar

Bryan Adams urodził się w Kanadzie w 1959 roku. Karierę muzyczną rozpoczął już w wieku 15 lat, ale na przełom musiał poczekać do 1983 roku, kiedy to ukazał się jego trzeci album, zatytułowany „Cuts Like A Knife”. Płyta dotarła do pierwszej dziesiątki list przebojów w USA i Kanadzie, pokrywając się wielokrotną platyną. Kolejne albumy z lat 80. i 90. zwielokrotniły jego sukces i przyniosły takie przeboje jak „Run To You”, „Heat Of The Night” czy „Everything I Do I Do It For You”.

W ostatnich latach Bryan Adams pracował nad przeniesieniem scenariusza filmu „Pretty Woman” na deski Broadwayu.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także