Céline Dion przełożyła trasę po Europie. Kiedy zagra w Polsce? [NOWE DATY]

/ 17 lutego, 2021

Pandemia COVID-19 sprawiła, że Céline Dion została zmuszona do ponownego przełożenia trasy koncertowej.


Céline Dion, po ostatniej zmianie terminów trasy koncertowej, miała przyjechać do Polski pod koniec maja i zagrać dwa koncerty. Wiadomo już oficjalnie, że artystka w tym terminie w Europie się nie pojawi.

Poinformowała bowiem o przełożeniu trasy koncertowej. Jak podaje polski organizator, Céline Dion zagra w Polsce w następujących terminach:

  • 18 czerwca 2022 r., Atlas Arena Łódź
  • 19 czerwca 2022 r., TAURON Arena Kraków

Informacja dla osób, które posiadają już bilety na koncert artystki:

Bilety zakupione na koncerty w Polsce zachowują ważność na przyszły rok. Pytania dotyczące biletów prosimy kierować na adres e-mail: bilety@imprezyprestige.com

Celine Dion należy do najpopularniejszych popowych wokalistek świata. Karierę rozpoczęła w latach 80., kiedy była nastolatką, ale największy sukces odniosła w latach 90. za sprawą takich albumów, jak „The Colour Of My Love”, „Let’s Talk About Love” czy „Falling Into You”, które rozeszły się na świecie w nakładach po kilkadziesiąt milionów egzemplarzy każdy. W 1999 roku ogłosiła zakończenie działalności, ale niedługo potem powróciła na scenę.

Regularnie koncertuje i nagrywa płyty w języku angielskim i francuskim. W sumie sprzedała ponad 250 milionów płyt. Jej najnowszy album ukaże się 15 listopada pod tytułem „Courage”.

KOMENTARZE

Przeczytaj także