Chad Smith (RHCP) wkurzył się na fana i zbiegł ze sceny [WIDEO]

/ 29 listopada, 2017

Perkusista Red Hot Chili Peppers wziął udział w koncercie dla Los Angeles Musicians Institute. Między utworami, gdy zapowiadał kolejną piosenkę, jeden z widzów krzyknął: „Will Ferrell”.

Premier Danii podarował prezydentowi Indonezji płytę Metalliki

Chad Smith w odpowiedzi wrzasnął „Zamknij się!”, przewrócił mikrofon i zbiegł ze sceny. Po dłuższej chwili i nawoływaniu publiczności, wrócił za perkusję i odezwał się do publiczności:

– Kto to powiedział? Ty? Ty skurwielu! Posłuchaj, jesteś muzykiem?

– Tak, proszę pana.

– Tak, nazywaj mnie panem, mam sto lat. Na czym grasz? Jesteś perkusistą? Dlaczego to powiedziałeś? Bo mnie kochasz? Kochasz mnie i krzyczysz „Will Ferrell”. Nie jestem Willem Ferrellem idioto!!! Żartuję sobie. Jestem sławny z powodu Willa Ferrella. Pieprzyć go. Grałem w takim sobie zespole rockowym, aż jakiś idiota powiedział „wyglądasz jak Will Ferrell” i zanim się obejrzałem, na ulicy ludzie zaczepiali mnie, mówiąc „ale jesteś zabawny”.

Całe starcie możecie obejrzeć poniżej.

Podobieństwo Chada Smitha do komediowego aktora Willa Ferrella zostało dostrzeżone już kilka lat temu. Obaj postanowili to wykorzystać i w 2014 roku w programie The Tonight Show With Jimmy Fallon udzielili wywiadu, w którym Will Ferrell podawał się za Chada Smitha, a Chad Smith za Willa Ferrella. Następnie odbyli pojedynek perkusyjny, co możecie obejrzeć poniżej.

Chad Smith, który razem z Red Hot Chili Peppers odbył dużą trasę koncertową, promującą wydany w 2016 roku album „The Getaway”, pojawi się gościnnie na albumie Joe SatrianiegoWhat Happens Next”, który ukaże się 12 stycznia 2018 roku. Perkusista, który z Satrianim pracował przy okazji projektu Chickenfoot zagra w utworze „Energy”, o którym gitarzysta mówi:

Kawałek „Energy” pokazuje moc, radość i podekscytowanie wywołane prawdziwą muzyczną chemią. Chad, Glenn i ja rozwaliliśmy system, nie cofnęliśmy się o krok, byliśmy niezwykle pobudzeni.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także