Charlotta Rock Festival 2020 ogłosił skład

/ 18 grudnia, 2019

Tegoroczny koncert polskich gwiazd w Dolinie Charlotty był wielkim sukcesem (Organek, Nosowska, Zawiałow, Domagała). Charlotta Rock Festival, który odbędzie się w przyszłym roku, jest kontynuacją tego wydarzenia.

Organizatorzy ogłosili pierwszy z dwóch koncertów, który odbędzie się pod tym hasłem w przyszłym roku. Koncert odbędzie się 13 czerwca 2020 roku w Dolinie Charlotty, a wystąpią: Kult z Kazikiem Staszewskim, Maria Peszek, Organek i Sosnowski.

Bilety trafią do sprzedaży w piątek, 20.12.2019, o godz. 10:00.

Kult ruszy w trasę akustyczną

Tymczasem Kult zapowiedział kolejne koncerty w ramach akustycznej trasy, która odbędzie się wiosną przyszłego roku. Już w lutym 2020 zespół Kazika Staszewskiego ponownie zabierze swoją publiczność w absolutnie nadzwyczajną podróż, aby podczas niej znów mogli usłyszeć i zobaczyć to szczególne i zupełnie unikalne oblicze zespołu. Cykl występów „bez prądu” rozpocznie się 21 lutego w warszawskiej Stodole i potrwa do 20 marca.

Niedawno, z powodu ogromnego zainteresowania, dodany został kolejny koncert w stołecznej Stodole – odbędzie się on 12 marca 2020 roku. Teraz natomiast zespół ogłosił, że zagra dodatkowy koncert również w Gdańsku. Kult ponownie odwiedzi Stary Maneż 27 lutego przyszłego roku.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także