Chelsea Wolfe i Dillinger Escape Plan zagrali przebój Ozzy'ego Osbourne'a [WIDEO

/ 22 kwietnia, 2020

W czasie kwarantanny muzycy się nudzą, co sprawia, że wpadają na różne ciekawe pomysły. Chelsea Wolfe zaprosiła Liama Wilsona (Dillinger Escape Plan), Stephena Brodsky’ego (Mutoid Man) i Rough Francis do wspólnego wykonania utworu „Crazy Train” – największego solowego przeboju Ozzy’ego Osbourne’a.

Co przyniosła ta niecodzienna współpraca? Przekonajcie się sami:

Kompozycja „Crazy Train” pochodzi z opublikowanej w 1980 roku płyty „Blizzard of Ozz”. Był to solowy debiut wokalisty Black Sabbath.

Niedawno Ozzy Osbourne opublikował pierwszy od dekady solowy album zatytułowany „Ordinary Man”. Wydawnictwo spotkało się z pozytywnymi recenzjami i ogromnym zainteresowaniem ze strony fanów.

%%REKLAMA%%

Artysta wciąż nie może jednak rozpocząć koncertowej promocji płyty, ponieważ ma problemy ze zdrowiem. Ostatnio nie mógł pojechać na leczenie do Szwajcarii z powodu pandemii koronawirusa. Choć jego stan regularnie się poprawia, będzie potrzebował czasu na powrót do pełnej sprawności. Ozzy Osbourne wciąż zapewnia, że wcześniej czy później wyruszy w światową trasę koncertową.


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o legendarnym Black Sabbath i solowych dokonaniach Ozzy'ego Osbourne'a w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, trzecie już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów świata – legendarnemu Black Sabbath, a także jego wokaliście – Ozzy'emu Osbourne'owi.

KUP TERAZ!

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów Black Sabbath i Ozzy'ego (wraz z najnowszym!)
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż 13 szczerych wywiadów
  • Relacje z polskich koncertów
  • I wiele, wiele więcej!

Black Sabbath + Ozzy Osbourne – Wydanie Specjalne” jest już do kupienia w Empikach i salonikach prasowych w całej Polsce, a także w naszym sklepie internetowym za 19,99 zł.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także