Chester Bennington. Ukaże się projekt nagrany z gitarzystą Lamb Of God

/ 29 października, 2018

Mark Morton, gitarzysta Lamb Of God, poinformował, że wyda nagrania, jakie zarejestrował z Chesterem Benningtonem, wokalistą Linkin Park, na kilka miesięcy zanim ten popełnił samobójstwo.

Slash nagrał piosenkę z Chesterem Benningtonem. Czy kiedyś się ukaże?

Plotki o wspólnym projekcie Marka Mortona i Chestera Benningtona krążyły od dawna. Do sesji nagraniowej prawdopodobnie doszło w okolicach kwietnia 2017 roku, gdyż to właśnie wtedy Morton opublikował zdjęcie z wokalistą Linkin Park, zapowiadając wspólne nagrania. Niestety, w lipcu 2017 roku Chester Bennington popełnił samobójstwo i projekt został odłożony na półkę.

Teraz przypomniał o nim na Twitterze jeden z fanów, pytając Mortona, czy kiedykolwiek te nagrania zostaną opublikowane. Mark odpowiedział mu:

Razem z Chesterem stworzyliśmy naprawdę świetną muzykę, którą byliśmy mega zajarani. Usłyszycie ją!

Na razie nie wiadomo zbyt wiele na temat tego projektu. Nie wiadomo też ile utworów zostało nagranych ani kiedy może się ukazać. Wiadomo natomiast, że w studiu Benningtona i Mortona wspierał producent zespołów Lamb Of God i Gojira, czyli Josh Wilbur. Możliwe więc, że będzie to znacznie ostrzejsza muzyka niż ta, jaką z Linkin Park wykonywał Chester Bennington.

rf | fot. User:Gansb

KOMENTARZE

Przeczytaj także