Childish Gambino opublikował dwa utwory. Nowe letnie przeboje?

/ 12 lipca, 2018

Nowy album Donalda Glovera, wydany oczywiście pod pseudonimem Childish Gambino, opublikowany zostanie prawdopodobnie jeszcze w tym roku. Artysta poinformował o tym zaraz po publikacji głośnego „This is America”, dodając jednocześnie, że będzie to jego ostatni krążek – po jego publikacji Childish Gambino przejdzie na emeryturę.

Childish Gambino opublikował zaangażowany politycznie teledysk

Wspomniane wydawnictwo promują dwa nowe utwory, które właśnie trafiły do sieci. Są to kompozycje znacznie łagodniejsze, świetnie nadające się na przebój lata. Poniżej prezentujemy „Summertime Magic” i „Feels Like Summer”:

Ostatnim albumem, jaki opublikował Childish Gambino jest „Awaken, My Love!” z 2016 roku.

Kariera Rogera Glovera rozwija się dwutorowo. Poza wspomnianą już twórczością muzyczną, znany jest on również jako aktor, który pojawia się w coraz bardziej znanych produkcjach. Markę wyrobił sobie w serialu komediowym „Community”, natomiast ostatnio pojawił się w takich kinowych hitach jak „Spider-Man: Homecoming” czy „Marsjanin”. Zobaczyliśmy go również w nowym filmie osadzonym w uniwersum Gwiezdnych Wojen, czyli „Han Solo: Gwiezdne wojny – historie”. Jego kreacja została oceniona pozytywnie, ale sam film okazał się finansową klapą

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także