Chris Cornell o świątecznych tradycjach. Rodzina wspomina wokalistę [WIDEO]

/ 23 grudnia, 2017

Vicky Cornell udostępniła film, który Chris Cornell nagrał ze swoim synem, Christopherem, trzy lata temu. Wokalista Soundgarden opowiada w nim, jak spędza święta.

Świąteczna iluminacja w rytm AC/DC

W opublikowanym na Twitterze poście Vicky napisała:

Święta nie będą takie same bez ciebie, Chris, ale zawsze będziemy pamiętali o twojej bezbrzeżnej miłości.

W trzyminutowym filmie Chris Cornell opowiada, że co roku na święta spotyka się z całą rodziną. Jego syn mówi, że lubi, kiedy ojciec zabiera ich na rower. Chris Cornell mówił też, że lubi jeździć na snowboardzie, a jego syn na nartach, często też spędzają święta za granicą, na przykład we Włoszech, w Grecji lub we Francji.

Lubimy spędzać święta w podróży i z naszą rodziną.

Film kończy się kolekcją rodzinnych, świątecznych zdjęć z albumu Cornellów.

Całość możecie obejrzeć na samym dole strony.

Zmarły w maju tego roku wokalista Soundgarden, Chris Cornell, ma szansę otrzymać pośmiertnie nagrodę Grammy i Oskara. Utwór „The Promise”, jaki artysta wykonał do filmu „Przyrzeczenie” został nominowany do nagrody Grammy w kategorii „Najlepsze rockowe wykonanie”, jest też podobno brany pod uwagę jako jedna z nominacji do Oskara. Nagrody Grammy zostaną rozdane 29 stycznia 2018 roku w Nowym Jorku, a lista nominacji do Oskara zostanie ogłoszona 23 stycznia. Jeśli wśród nich znajdzie się piosenka Chrisa Cornella to przekonamy się, czy zdobędzie Oskara 4 marca 2018 roku.

Chris Cornell tak mówił o swojej kompozycji:

Nie próbowałem nagrać kompozycji, która brzmiałby jak z 1915 roku, ale jednocześnie nie chciałem, żeby słychać było w nim odniesienia do czasów współczesnych. W tamtym czasie nie było takich wykonawców, jak The Beatles czy Metallica, czy czegokolwiek co ma odniesienie do moich pomysłów muzycznych.

Film jest znakomitą możliwością, aby pokazać historię, która powinna być już dawno ujawniona, aby pomóc w powrocie do normalności po tym co się stało w konkretnym  czasie oraz miejscu. Przypomina również obecną sytuację i pokazuje do czego to wszystko może doprowadzić.

 

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także